Kosovka

Humanitarna aktivnost, nauka, politika, druzenje
 
PrijemPortalRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Hajde, korisnici, kritikujte forum!
Pet Jul 31, 2009 10:46 am od Admin

» Kako raditi za korist drugoga?
Pet Jul 03, 2009 8:48 am od Admin

» DOBRO DOSLI, NOVI CLANOCI!!!
Sre Feb 25, 2009 1:01 am od Admin

» Zaboravljeni od svih
Sre Feb 04, 2009 5:22 pm od verka

» DENIS TUHSHIN POSETIO KOSOVO I METOHIJU
Čet Jan 29, 2009 10:09 am od Admin

» HVALA, OLGA KOROTEEVA!
Sre Dec 03, 2008 6:10 pm od Admin

» RUSKI SASLJIK
Čet Nov 06, 2008 10:16 pm od Admin

» Alla Pugacheva
Čet Nov 06, 2008 10:15 pm od Admin

» KRSNA SLAVA
Pon Okt 27, 2008 6:49 pm od Admin

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Ključne reči
gmail com
Zadnje teme
» Hajde, korisnici, kritikujte forum!
Pet Jul 31, 2009 10:46 am od Admin

» Kako raditi za korist drugoga?
Pet Jul 03, 2009 8:48 am od Admin

» DOBRO DOSLI, NOVI CLANOCI!!!
Sre Feb 25, 2009 1:01 am od Admin

» Zaboravljeni od svih
Sre Feb 04, 2009 5:22 pm od verka

» DENIS TUHSHIN POSETIO KOSOVO I METOHIJU
Čet Jan 29, 2009 10:09 am od Admin

» HVALA, OLGA KOROTEEVA!
Sre Dec 03, 2008 6:10 pm od Admin

» RUSKI SASLJIK
Čet Nov 06, 2008 10:16 pm od Admin

» Alla Pugacheva
Čet Nov 06, 2008 10:15 pm od Admin

» KRSNA SLAVA
Pon Okt 27, 2008 6:49 pm od Admin

Septembar 2014
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Affiliates
free forum

Similar topics
  • » Sunce – nas tvorac i unistitelj
  • » Šta će vas sve pitati na polaganju vozačkog
  • » Pomoć? Novi na forumu?
  • Share | 
     

     RASPORED ISPITA FF U KOSOVSKOJ MITROVICI

    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: RASPORED ISPITA FF U KOSOVSKOJ MITROVICI   Pon Sep 08, 2008 6:08 pm

    RUSKI JEZIK I KNJIZEVNOST
    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Teorija
    književnosti / prof. dr Slobodan Kostić /
    18.06. u 9.00 /
    05.09. u 9.00



    Ruski jezik
    1 / prof. dr Abdulah Mušović /
    11. / 12.06. u 9.00 /
    10. / 11.09. u 9.00



    Uvod u
    slavistiku / prof. dr Larisa Čović /
    15.06. u 9.00 /
    04.09. u 13.30



    Srpski
    jezik / prof. dr Mileta Bukumirić /
    21.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00



    Ruska
    književnost 1 / doc. dr Irina Antanasijević /
    14.06. u 10.00 /
    13.09. u 10.00



    Francuski
    jezik (kolokvijum) / mr Selena Đelić /
    13.06. u 10.00 /
    11.09. u 9.00




    Staroslovenski jezik / doc. dr Jelica Stojanović

    / Smilja Vasić /

    26.06. u 10.00 /
    03.09. u 9.00


    Engleski
    jezik (kolokvijum) / Tatjana Marković /
    20.06. u 15.00 /
    07.09. u 12.00






    DRUGA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Ruski jezik
    2 / prof. dr Larisa Čović /
    15.06. u 9.00 /
    05.09. u 8.00




    Kulturologija / prof. dr Zoran Avramović /
    25.06. u 8.00 /
    04.09. u 8.00



    Istorija
    kulture Srba / prof. dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 12.00 /
    10.09. u 12.00



    Francuski
    jezik / prof. dr Radmila Obradović /
    12.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00



    Poljski
    jezik (kolokvijum) /



    Češki jezik
    / doc. dr Verica Koprivica /
    25.06. u 12.00 /
    06.09. u 12.00



    Ruska
    književnost 2 / doc. dr Irina Antanasijević /
    14.06. u 10.00 /
    13.09. u 10.00



    Uporedna
    gramatika slovenskih jezika / doc. dr Jelica
    Stojanović / mr Dragovan Čampar /
    26.06.
    u 9.00 /
    03.09. u 9.00



    Engleski
    jezik / Tatjana Marković /
    20.06. u 14.00 /
    07.09. u 11.00






    TREĆA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Pedagogija
    / doc. dr Sefedin Čehović /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00



    Ruski jezik
    3 / prof. dr Larisa Čović /
    15.06. u 9.00 /
    04.09. u 13.30



    Poljski
    jezik i književnost /



    Češki jezik
    / doc. dr Verica Koprivica /
    25.06. u 12.00 /
    06.09. u 12.00



    Ruska
    književnost 3 / doc. dr Irina Antanasijević /
    14.06. u 10.00 /
    13.09. u 10.00



    Istorija
    ruskog jezika
    /


    mr Dragovan Čampar

    /


    26.06. u 8.00 /

    03.09.
    u 8.00






    ČETVRTA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Ruski jezik
    4 / prof. dr Abdulah Mušović /
    11. / 12.06. u 9.00 /
    10. / 11.09. u 9.00



    Metodika
    nastave ruskog jezika / prof. dr Abdulah Mušović
    /
    12.06. u 9.00 /
    11.09. u 12.00



    Ruska
    književnost 4 / doc. dr Irina Antanasijević /
    14.06. u 10.00 /
    13.09. u 10.00












    Predsednik
    katedre: Prof.dr Abdulah

    _________________


    Poslednji izmenio Admin dana Pon Sep 08, 2008 6:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: SRPSKI JEZIK I KNJIZEVNOST   Pon Sep 08, 2008 6:10 pm


    PRVA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Teorija
    književnosti / prof. dr Slobodan Kostić /
    18.06. u 9.00 /
    05.09. u 9.00



    Uvod u
    estetiku / prof. dr Mirko Zurovac /
    21.06. u 9.00 /
    11.09. u 9.00



    Stara i
    primorska književnost / prof. dr Dragiša Bojović
    /
    19.06. u 9.00 /
    10.09. u 9.00



    Makedonski
    jezik / mr Stanislav Stanković /
    20.06. u 8.00 /
    11.09. u 14.00




    Lingvistika / dr Dragan Lilić /
    14.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Ruski jezik
    (kolokvijum) / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00




    Staroslovenski jezik / doc. dr Jelica Stojanović
    / Smilja Vasić /
    26.06. u 10.00 /
    03.09. u 9.00



    Francuski
    jezik (kolokvijum) / mr Selena Đelić /
    13.06. u 10.00 /
    11.09. u 9.00



    Engleski
    jezik (kolokvijum) / Tatjana Marković /
    20.06. u 15.00 /
    07.09. u 12.00






    DRUGA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Srpski
    jezik 1 / prof. dr Marinko Božović /
    21.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Narodna
    književnost / prof. dr Vukašin Baćović /
    26.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00




    Kulturologija / prof. dr Zoran Avramović /
    25.06. u 8.00 /
    04.09. u 8.00



    Istorija
    kulture Srba / prof. dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 12.00 /
    10.09. u 12.00



    Realizam
    / prof. dr Milorad Jevrić /
    25.06. u 12.00 /
    12.09. u 12.00



    Pedagogija
    / doc. dr Sefedin Čehović /
    13.06. u 12.00 /


    05.09. u 12.00




    Romantizam / doc. dr Valentina Pitulić /
    22.06. u 9.00 /
    13.09. u 12.00




    Francuski jezik / prof. dr Radmila Obrad
    ović /
    12.06. u 11.00 /


    11.09. u 11.00



    Ruski
    jezik / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Engleski
    jezik / Tatjana Marković /
    20.06. u 14.00 /
    07.09. u 11.00





    TREĆA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Srpski
    jezik 2 / prof. dr Mileta Bukumirić /
    21.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00



    Opšta
    književnost / dr. Miroljub Joković /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00




    Akcentologija srpskog jezika / dr Sofija
    Miloradović /
    20.06. u 8.00 /
    13.09. u 8.00



    Srpska
    književnost XX veka / prof. dr Danica Andrejević
    /
    02.07. u 11.00 /
    14.09. u 11.00



    Pregled
    južnoslovenskih književnosti, Makedonska književnost, Hrvatska književnost /
    prof. dr Milorad Jevrić / prof. dr Zoran Pavlović
    /
    25.06. u 12.00 /
    12.09. u 12.00



    Uporedna
    gramatika slov. jez / doc. dr Jelica Stojanović
    / mr Dragovan Čampar /
    26.06. u 9.00 /
    03.09. u 9.00




    Dijalektologija / doc. dr Rada Stijović /
    12.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00



    Istorija
    srpskog jezika / prof. dr Čedomir Stojmenović /
    19.06. u 9.00 /
    10.09. u 12.00





    ČETVRTA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Srpski
    jezik 3 / prof. dr Miloš Kovačević /
    19.06. u 10.00 /
    11.09. u 10.00



    Metodika
    nastave srpskog jezika i književnosti / prof. dr
    Mileta Bukumirić / ass. mr Jelena Jovanović /

    11.06. u 9.00 /
    03.09. u 9.00



    Stilistika
    / dr Dragan Lilić /
    14.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00










    Predsednik katedre: Prof. dr Mileta Bukumirić

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: SRPSKA KNJIZEVNOST I JEZIK   Pon Sep 08, 2008 6:12 pm


    PRVA
    GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Teorija
    književnosti / prof. dr Slobodan Kostić /
    18.06. u 9.00 / 05.09. u 9.00



    Uvod u
    estetiku / prof. dr Mirko Zurovac /
    21.06. u 9.00 / 11.09. u 9.00




    Kulturologija / prof. dr Zoran Avramović /
    25.06. u 8.00 / 04.09. u 8.00



    Stara
    književnost / prof. dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 9.00 / 10.09. u 9.00



    Istorija
    kulture Srba / prof. dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 12.00 / 10.09. u 12.00



    Makedonski
    jezik / mr Stanislav Stanković /
    20.06. y 8.00 / 11.09. u 14.00



    Ruski jezik
    (kolokvijum) / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 / 12.09. u 10.00



    Francuski
    jezik (kolokvijum) / mr Selena Đelić /
    13.06. u 10.00 / 11.09. u 9.00



    Engleski
    jezik (kolokvijum) / Tatjana Marković /
    20.06. u 15.00 / 07.09. u 12.00




    Staroslovenski jezik / doc. dr Jelica Stojanović
    / Smilja Vasić /
    26.06. u 10.00 /
    03.09. u 9.00





    DRUGA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Teorija
    književnosti 2 / prof. dr Slobodan Kostić /
    18.06. u 9.00 /
    05.09. u 9.00



    Tumačenje
    književnog dela / prof. dr Zoran Pavlović /
    25.06. u 8.00 /
    12.09. u 8.00



    Pedagogija
    / doc. dr Sefedin Čehović /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00



    Primorska
    književnost / doc. dr Dragomir Kostić /
    14.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Francuski jezik / prof. dr
    Radmila Obradović /
    12.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00



    Ruski
    jezik / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Engleski
    jezik / Tatjana Marković /
    20.06. u 14.00 /
    07.09. u 11.00



    Narodna
    književnost (posle trećeg semestra) / prof. dr
    Vukašin Baćović /
    26.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Savremeni
    srpski jezik 1 / prof. dr Mileta Bukumirić /
    21.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00





    TREĆA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok




    Akcentologija sa dijalektologijom / doc. dr Rada
    Stijović /
    12.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00



    Realizam
    / prof. dr Milorad Jevrić /
    25.06. u 12.00 /
    12.09. u 12.00




    Južnoslovenske književnosti, Makedonska književnost, Hrvatska književnost /
    prof. dr Milorad Jevrić / prof. dr Zoran Pavlović
    /
    25.06. u 12.00 / 25.06. u 10.00 /
    12.09. u 12.00

    / 12.09. u 10.00



    Savremeni
    srpski jezik 2 / prof. dr Mileta Bukumirić /
    21.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00



    Romantizam
    / doc. dr Valentina Pitulić /
    22.06. u 9.00 /
    13.09. u 12.00



    Uvod u
    lingvistiku / dr Dragan Lilić /
    14.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Istorija
    srpskog jezika



    (posle
    petog semestra) / prof. dr Čedomir Stojmenović /
    19.06. u 9.00 /
    10.09. u 12.00





    ČETVRTA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Opšta
    književnost / dr Miroljub Joković /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00



    Srpska
    književnost 20. veka / prof. dr Danica Andrejević
    /
    02.07. u 11.00 /
    14.09. u 11.00



    Metodika
    nastave srpskog jezika / prof. dr Mileta Bukumirić
    / ass. mr Jelena Jovanović /
    11.06. u
    9.00 /
    03.09. u 9.00



    Diplomski
    ispit /








    Predsednik katedre: Doc. dr Dragomir Kostić

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: FRANCUSKI JEZIK I KNJIZEVNOST   Pon Sep 08, 2008 6:15 pm

    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Francuska
    književnost 1 / prof. dr Dušan Janjić /
    19.06. u 12.00 /
    13.09. u 12.00



    Teorija
    književnosti / prof. dr Slobodan Kostić /
    18.06. u 9.00 /
    05.09. u 9.00



    Francuski
    jezik 1 / prof. dr Radmila Obradović / mr Selena
    Đelić /
    12.06. u 9.00 /
    11.09. u 10.00



    Fonetika
    sa fonologijom / prof. dr Snežana Gudurić /
    13.06. u 9.00 /
    11.09. u 8.00



    Srpski
    jezik / prof. dr Mileta Bukumirić /
    21.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00



    Latinski
    jezik / doc. dr Branko Gorgiev /
    26.06. u 11.30 /
    12.09. u 11.30




    Uvod u opštu
    lingvistiku /
    dr Dragan
    Lilić /

    14.06. u 9.00
    /
    14.09.
    u 9.00





    DRUGA
    GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok




    Pedagogija / doc. dr Sefedin Čehović /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00




    Kulturologija / prof. dr Zoran Avramović /
    25.06. u 8.00 /
    04.09. u 8.00



    Istorija
    kulture Srba / prof. dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 12.00 /
    10.09. u 12.00



    Francuska
    književnost 2 / dprof. dr Nenad Krstić /
    18.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Francuski
    jezik 2 / prof. dr Radmila Obradović /
    21.06. u 10.00 /
    11.09. u 10.00



    Latinski
    jezik / doc. dr Branko Gorgiev /
    26.06. u 11.30 /
    12.09. u 11.30



    Ruski
    jezik (kolokvijum) / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Engleski
    jezik (kolokvijum) / Tatjana Marković /
    20.06. u 15.00 /
    07.09. u 12.00



    Nemački
    jezik (kolokvijum) / Budo Mojašević /
    22.06. u 9.00 /
    07.09. u 9.00







    TREĆA
    GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Francuski
    jezik 3 / prof. dr Nenad Krstić /
    18.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Francuska
    književnost 3 / prof. dr Nenad Krstić /
    18.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00




    Uvod u romansku
    lingvistiku sa istorijom francuskog jezika /
    prof. dr
    Snežana Gudurić / mr Selena Đelić /

    13.06. u 9.00
    /
    11.09.
    u 8.00



    Ruski
    jezik / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Engleski
    jezik / Tatjana Marković /
    20.06. u 14.00 /
    07.09. u 11.00



    Nemački
    jezik / Budo Mojašević /
    22.06. u 9.00 /
    07.09.
    u 9.00








    ČETVRTA GODINA





    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Francuska
    književnost 4 / prof. dr Dušan Janjić /
    19.06. u 12.00 /
    13.09. u 12.00



    Francuski
    jezik 4 / prof. dr Radmila Obradović /
    21.06. u 9.00 /
    11.09. u 9.00



    Metodika
    nastave francuskog jezika / prof. dr Radmila
    Obradović /
    22.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00










    Predsednik
    katedre: dr Radmila Obradović

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: ENGLESKI JEZIK I KNJIZEVNOST   Pon Sep 08, 2008 6:29 pm

    PRVA
    GODINA

    Predmet /Profesor
    /
    Junski rok /
    Septembarski rok
    Srpski jezik
    /
    prof. dr Marinko Božović
    /
    21.06. u 9.00 /
    13.09.
    u 9.00

    Teorija
    književnosti
    /
    prof. dr Slobodan Kostić
    /
    18.06. u 9.00 /
    05.09. u 9.00
    Engleski
    jezik
    1 /

    doc.drJovanaDimitrijević-Savić
    /

    ass.pr.AnđelaKostić
    ass.pr.AnitaJanković
    /

    11.06. u 9.00 /
    03.09. u 9.00
    Fonetika
    /

    doc.dr Jovana Dimitrijević-Savić
    / ass.pr.Anita Janković
    /

    12.06. u 9.00 /
    04.09. u 9.00
    Engleska književnost
    do
    1700
    /

    profdr Vesna Lopičić / Tatjana Marković
    /

    21.06. u 12.00 /
    13.09. u 12.00
    Lingvistika
    /
    dr Dragan Lilić /
    14.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00

    Ruski jezik
    mr Mitra Reljić /
    13.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00
    Francuski
    jez. (kolokvijum) /
    mrSelenaĐelić /
    13.06. u 10.00 /
    11.09. u 9.00
    Nemački jezik /
    Budo Mojašević /
    22.06. u 9.00 /
    07.09. u 9.00

    DRUGA GODINA

    Predmet /
    Profesor /
    Junski rok /

    Septembarski rok
    Engleska književnost
    od
    1700-1900 /
    doc.dr Mirjana Lončar-Vujnović/ ass.pr.Ana Andrejević /
    21.06. u 13.00 / 13.09. u 12.00
    Pedagogija / doc. dr Sefedin Čehović /
    13.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00
    Kulturologija / prof.dr Zoran Avramović /
    25.06. u 8.00 /
    04.09. u 8.00
    Istorija kulture Srba / prof.dr Dragiša Bojović /
    19.06. u 12.00 /
    10.09. u 12.00
    Engleski jezik 2 / prof.dr Dragana Spasić/ ass.pr.Anđela Kostić
    / ass.pr.Anita Janković /
    11.06. u 13.00 /
    03.09. u 13.00
    Morfologija / prof dr Dragana Spasić / ass.pr.Jelena Ratković /
    18.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00
    Francuski jezik
    / prof.dr Radmila Obradović /
    12.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00
    Ruskijezik / mr Mitra Reljić /
    15.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00

    Nemački jezik /
    Budo Mojašević /
    22.06. u 9.00 /
    07.09. u 9.00


    TREĆA GODINA

    Predmet / Profesor / Junski rok /

    Septembarski rok

    Engleski jezik 3 / prof.dr Dragana Spasić/ mr Nenad Pejić/ mr Danijela Kulić /
    26.06. u 12.00 /
    04.09. u 12.00
    Viktorijanska književnost/ doc.dr Vesna Lopičić ass.pripr.Azra Mušović /
    21.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00
    Sintaksa / prof.dr Dragana Spasić / mr Branislava Dilparić /
    25.06. u 10.00 /
    06.09. u 10.00
    ČETVRTA GODINA

    Predmet / Profesor / Junski rok /
    Septembarski rok
    Moderna angloamerička književnost / doc.dr Mirjana Lončar - Vujnović /
    21.06. u 13.00 /
    13.09. u 12.00
    Engleskijezik 4 / doc.dr Savka Blagojević vl.Branimirka Aleksić
    Hil mr Branislava Dilparić /
    25.06. u 11.00 /
    06.09. u 11.00
    Metodika nastave engleskog jezika / doc.dr Savka Blagojević
    /
    mr Danijela Kulić /
    26.06. u 8.30 /
    07.09. u 8.30

    Istorija engleskog jezika / prof.dr Dragana Spasić/ mr Nenad Pejić /
    27.06. u 12.00 /
    05.09. u 12.00

    Šef
    katedre: dr Mirjana Lončar-Vujnović

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: ISTORIJA UMETNOSTI   Pon Sep 08, 2008 6:30 pm

    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Kulturna
    istorija srednjeg veka

    /


    prof. dr Radivoj Radić

    /

    16.06. u 9.00 /

    03.09. u 12.00


    Uvod u
    istoriju umetnosti / doc. dr Kamenko Marković /
    25.06. u 10.00 /
    14.09. u 10.00




    Psihologija / prof. dr Milanko Čabarkapa /
    22.06. u 9.00 /
    07.09. u 9.00



    Pomoćne
    istorijske nauke / prof. dr Marko Atlagić /
    21.06. u 8.00 /


    05.09. u 8.00




    Sociologija / doc. dr Staniša Dimitrijević /
    15.06. u 11.00 /
    07.09. u 13.00




    Informatika / dr Dragoljub Matić /
    13.
    06. u 12.00 /

    11.09. u 12.00






    DRUGA
    GODINA


    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Opšta
    istorija umetnosti starog veka / prof. dr Radmilo
    Petrović /
    11.06. u 12.30 /
    14.09. u 12.30



    Estetika
    / prof. dr Mirko Zurovac /
    21.06. u 9.00 /
    11.09. u 9.00



    Društvena
    istorija novog veka / dr Predrag Marković / dr
    Momčilo Pavlović

    /

    25.06. u 10.00 /



    Istorija
    arhitekture / prof. dr Serafim Nikolić / mr
    Dušica Živanović /
    26.06. u 10.00 /


    13.09. u 10.00




    Ruski jezik (posle III semestra) / Natalija Sarić
    /
    12.06. u 9.00 /
    04.09. u 9.00




    Engleski jezik (posle III semestra) /


    prof. dr Dragana Spasić / ass. Jelena Babić /


    12.06. u 12.00 /

    04.09. u 10.00






    TREĆA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Istorija
    umetnosti Jugosl. naroda srednjeg veka / prof. dr
    Slobodan Raičević /
    26.06. u 10.00 /
    03.09. u 10.00



    Opšta
    istorija umetnosti srednjeg veka / prof. dr
    Radmilo Petrović /
    11.06. u 12.30 /
    14.09. u 12.30



    Nacionalna
    istorija umetnosti novijeg doba / prof. dr
    Slobodan Raičević /
    26.06. u 10.00 /
    03.09. u 10.00






    ČETVRTA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Nauka o
    umetnosti / prof. dr Mirko Zurovac /
    21.06. u 9.00 /
    11.09. u 9.00



    Opšta
    istorija umetnosti novog veka / doc. dr Kamenko
    Marković /
    25.06. u 10.00 /
    14.09. u 10.00



    Muzeologija
    i zaštita spomenika kulture / prof. dr Milorad
    Stojić /
    15.06. u 12.30 /


    07.09. u 12.30




    Istorija moderne umetnosti / doc. dr Srđan
    Marković /
    26.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00




    Diplomski ispit /








    Predsednik katedre: Prof. dr Slobodan Raičević

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: PEDAGOGIJA   Pon Sep 08, 2008 6:32 pm

    PRVA
    GODINA


    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Filozofija sa
    osnovama etike
    /


    doc. dr Boris Brajović

    /

    25.06. u 9.00 /

    13.09. u 9.00


    Opšta pedagogija
    /


    prof. dr Sreten Makević

    /

    11.06. u 9.00 /

    10.09. u 9.00


    Opšta
    psihologija
    / prof. dr Milanko Čabarkapa
    /
    22.06.u 9.00 /
    07.09. u 9.00



    Socilogija
    /


    dr Petar Anđelković

    /

    26.06. u 11.00 /

    12.09. u 9.00



    Informatika
    / dr Dragoljub Matić /
    13.06. u 12.00 /
    11.09. u 12.00





    DRUGA
    GODINA


    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Razvojna
    psihologija / prof. dr Blagoje Nešić

    /

    21.06. u 12.00 p / 23.06. u 12.00 u /

    13.09. u 12.00
    p / 15.09. u 12.00 u



    Opšta istorija
    pedagogije / prof. dr Sait Kačapor

    /

    26.06. u 10.00 /

    14.09. u 10.00


    Pedagoška
    statistika

    / prof. dr Milenko Kundačina

    /

    20.06. u 9.00 /

    06.09. u 9.00



    Teorija vaspitanja kolokvijum

    /


    prof. dr Branko Jovanović /

    14.06. u 10.00 /

    05.09. u 10.0



    Logika (posle III semestra)
    / prof. dr Milan Tasić
    /
    25.06. u 10.00 /
    10.09. u 10.00




    Ruski jezik (posle III semestra) / Natalija Sarić
    /
    12.06. u 9.00 /
    04.09. u 9.00




    Engleski jezik (posle III semestra) / prof. dr
    Dragana Spasić / ass. Jelena Babić /

    12.06. u 12.00 /
    04.09. u 10.00







    TREĆA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Metodologija
    pedagoških
    istraživanja / prof. dr Radenko S. Krulj

    /

    25.06. u 10.00 /

    11.09. u 10.00


    Andragogija /
    prof. dr Radivoje Kulić

    /

    21.06. u 10.00 /

    12.09. u 10.00


    Nacionalna
    istorija pedagogije / doc. dr Jasna Parlić -
    Božović

    /

    11.06. u 11.00 /

    13.09. u 10.00



    Teorija vaspitanja ispit

    /


    prof. dr Branko Jovanović /

    14.06. u 11.00 /

    05.09. u 11.00



    Pedagoška
    psihologija (posle V semestra) / doc. dr Đorđe
    Radojević
    /
    20.06. u 8.00 /
    14.09. u 8.00





    ČETVRTA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Didaktika (posle
    VII semestra) / prof. dr Radenko S. Krulj
    /
    25.06. u 12.00 /
    11.
    09.
    u 12.00



    Savremeni
    pedagoški pravci / prof. dr Radivoje Kulić

    /

    21.06. u 12.00 /

    12.09. u 12.00


    Čkolska
    pedagogija sa metodikom rada školskog pedagoga /
    prof. dr Sait Kačapor

    /

    26.06. u 12.00 /

    14.09. u 12.00


    Metodika matematike i
    prirodno- naučnog obrazovanja /


    prof. dr Krstivoje Čpijunović /


    14.06. u 9.00 /


    06.09. u 9.00



    Predškolska
    pedagogija / prof. dr Sreten Makević
    /
    11.06. u 12.00 /
    10.09. u 12.00



    Metodika
    jezičko- umetničkog obrazovanja (posle VII semestra) /
    doc. dr Jasna Parlić - Božović
    /
    12.06. u 11.00 /

    13.09. u 12.00



    Diplomski
    ispit /








    Predsednik katedre: Prof. dr Sreten Makević

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: PSIHOLOGIJA   Pon Sep 08, 2008 6:34 pm

    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Filozofija sa
    etikom / prof. dr Savo Laušević

    /

    25.06. u 9.00 /

    13.09. u 9.00


    Opšta psihologija
    1 / prof. dr LJubomir Kasagić

    /

    19.06. u 12.30 amfiteatar /

    05.09. u 9.00
    amfiteatar



    Statistika u
    psihologiji / prof. dr Milenko Kundačina

    /

    20.06. u 9.00 /

    06.09. u 9.00


    Fiziologija
    nervnog sistema / doc. dr Zvezdan Milanović

    /

    12.06. u 10.00 /

    04.09. u 10.00


    Sociologija /
    dr Petar Anđelković

    /

    26.06. u 9.00 /

    12.09. u 9.00



    Informatika u psihologiji

    /


    dr Dragoljub Matić /

    13.06. u 12.00 /

    11.09. u 12.00





    DRUGA
    GODINA


    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Razvojna
    psihologija / prof. dr Blagoje Nešić

    /

    21.06. u 10.00 p / 23.06. u 11.00 u /

    13.09. u 10.00
    15.09. u 11.00



    Opšta psihologija
    2 /

    prof. dr LJubomir Kasagić

    /

    19.06. u 14.00 amfiteatar /

    05.09. u 11.00
    amfiteatar



    Psihologija
    ličnosti / prof. dr Uroš Mladenović

    /

    14.06. u 7.45 /

    12.09. u 7.45


    Psihometrija /
    prof. dr Petar Kostić

    /

    26.06. u 8.00 amfiteatar /

    11.06. u 8.00


    Opšta
    psihopatologija
    /


    prof. dr Miomir Leštarević

    /

    amfiteatar 20.06. u 10.00 /



    Ruski
    jezik (posle III sem.)

    /


    Natalija Sarić /

    12.06. u 9.00 /
    04.09. u 9.00



    Engleski jezik (posle III sem.)

    /


    prof. dr Dragana Spasić / ass. Jelena Babić /


    12.06. u 12.00 /

    04.09. u 10.00




    TREĆA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Metodologija
    psihološkog istraživanja / prof. dr Petar Kostić

    /

    26.06. u 11.00 amfiteatar /

    11.09. u 11.00


    Socijalna
    psihologija / doc. dr Nebojša Petrović

    /

    18.06. u 8.00 /

    03.09. u 8.00


    Psihofiziologija
    rada / prof. dr Milanko Čabarkapa

    /

    23.06. u 9.00 /

    07.09. u 13.00


    Pedagogija /
    prof. dr Radmila Nikolić

    /

    14.06. u 10.00 /

    05.09. u 10.00


    Izborni predmet I Ekološka
    psihologija /


    doc. dr Miroslav Krstić

    /

    15.06. u 12.00 /

    10.09. u 12.00



    Pedagoška psihologija


    /


    Doc. dr Đorđe Radojević /

    20.06. u 8.00 /

    14.09. u 8.00





    ČETVRTA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Psihološke škole
    i pravci / prof. dr Uroš Mladenović

    /

    14.06. u 7.45 /

    12.09. u 7.45


    Psihologija
    marketinga / prof. dr Aleksandar Milojević

    /

    25.06. u 10.00 /

    06.09. u 10.00


    Izborni predmet
    II Metodika nastave psihologije / prof. dr
    Blagoje Nešić

    /

    21.06. u 13.00 p / 23.06. u 13.00 u /

    13.09. u
    13.00 15.09. u 13.00



    Psihologija
    rada
    /

    prof. dr Desimir Pajević

    /

    22.06. u 9.00 /

    07.09. u 9.00


    Osnovi
    psihoterapije i savetovanja / prof. dr Miomir
    Leštarević

    /

    19.06. u 10.00 /




    Klinička psihologija sa psihodijagnostikom /

    doc. dr Miroslav
    Krstić /

    15.06. u 13.00 /
    10.09. u 13.00


    Diplomski ispit
    /




    Predsednik katedre: Prof. dr LJubomir Kasagić

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: ISTORIJA   Pon Sep 08, 2008 6:35 pm

    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Latinski jezik
    /




    Pomoćne
    istorijske nauke / prof. dr M
    arko Atlagić /
    21.06.u
    8.00 /

    05.09. u 8.00


    Istorijska
    geografija / prof. dr M
    arko Atlagić /
    21.06. u
    8.00 /

    05.09. u 8.00


    Psihologija /
    prof. dr M
    ilanko
    Čabarkapa /

    22.06. u
    9.00 /

    07.09. u 9.00


    Uvod u istorijske
    studije sa metodologijom /


    prof. dr

    Milenko Pekić
    /
    26.06. u
    8.00 /

    14.09. u 8.00



    Informatika

    /


    dr Dragoljub Matić
    /

    13.06. u 12.00 /

    11.09. u 12.00



    Staroslovenski jezik / doc. dr Jelica Stojanović
    / Smilja Vasić

    /

    26.06. u 10.00 /

    03.09. u 9.00






    DRUGA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Opšta istor.
    starog veka / prof. dr Radivoj Radić / mr Gligor
    Samarxić /

    15.06. u
    13.00 /

    03.09. u 9.00


    Istorija
    Vizantije / prof. dr

    Radivoj
    Radić /

    16.06. u
    9.00 /

    03.09. u 12.00


    Istorija naroda
    Jugoslavije

    do 12. veka /
    dr Srđan
    Rudić / mr Božidar Zarković /

    13.06. u
    9.00 /

    11.09. u 9.00


    Socilogija /
    doc.
    dr Staniša Dimitrijević /

    15.06. u
    11.00 /

    07.09. u 13.00


    Engleski jezik
    / prof. dr Dragana Spasić / ass. Jelena Babić

    /

    12.06. u 12.00 /

    04.09. u 10.00


    Ruski
    jezik

    /


    Natalija Sarić

    /

    12.06. u 9.00 /

    04.09. u 9.00





    TREĆA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Opšta istorija
    novog veka

    1 (15-18. vek) / prof.
    dr D
    ragi

    Maliković /
    21.06. u
    10.00 /

    13.09. u 10.00


    Istorija naroda
    Jugoslavije
    16-18
    vek
    / prof. dr
    Dragi Maliković
    /
    21.06. u
    12.00 /

    13.09. u 12.00


    Opšta istorija novog veka 2
    (18. i 19. v.) / dr Aleksanadar Rastović /
    20.06. u 12.00 /
    12.09. u 12.00



    Opšta istorija
    srednjeg veka / prof. dr Dragi Maliković / mr
    Radmilo Pekić /

    21.06. u
    8.00 /

    13.09. u 8.00


    Istorija naroda
    Jugoslavije 12 - 15. vek /

    dr Srđan
    Rudić / mr Božidar Zarković /

    13.06. u
    9.00 /

    11.09. u 9.00



    Pedagogija

    /


    prof. dr Radmila Nikolić

    /

    14.06. u 10.00 /

    05.09. u 10.00





    ČETVRTA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Istorija naroda Balkana u
    19. i 20. veku / prof. dr Zdravko Deletić /
    19.06. u 11.00 /
    11.09. u 11.00



    Metodika nastave
    istorije / prof. dr Z
    dravko Deletić /
    19.06. u
    11.00 /

    11.09. u 11.00


    Istorija
    Jugoslavije o
    d 1918. godine / dr Predrag
    Marković / dr Momčilo Pavlović /

    25.06. u
    10.00 /



    Istorija naroda
    Jugoslavije (1800-1918) / prof. dr Milenko Pekić
    /
    26.06. u 8.00 /
    14.09. u 8.00



    Opšta istorija 20. veka /
    doc. dr Vladan Virijević /
    15.06. u 10.00 /
    10.09. u 10.00




    Diplomski ispit /




    Predsednik katedre: Prof. dr Milenko Pekić

    _________________


    Poslednji izmenio Admin dana Pon Sep 08, 2008 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: FILOZOFIJA I SOCIOLOGIJA   Pon Sep 08, 2008 6:36 pm

    PRVA
    GODINA



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Opšta
    psihologija
    /


    prof. dr Milanko Čabarkapa

    /

    22.06. u 9.00 /

    07.09. u 9.00


    Sociologija 1
    /


    doc. dr Slađana Đurić

    /

    11.06. u 12.00 /

    06.09. u 12.00


    Osnovi logike
    /


    prof. dr Milan Tasić

    /

    25.06. u 10.00 /

    10.09. u 10.00


    Antička
    filozofija
    /


    prof. dr Savo Laušević

    /

    25.06. u 12.00 /

    13.09. u 12.00


    Informatika
    /


    dr Dragoljub Matić

    /

    13.06. u 12.00 /

    11.09. u 12.00




    DRUGA
    GODINA


    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Socijalna
    psihologija
    /


    doc. dr Nebojša Petrović

    /

    18.06. u 8.00 /

    03.09. u 8.00


    Logika sa
    teorijom saznanja / prof. dr Milan Tasić / dr
    Brankica Popović

    /

    25.06. u 12.00 /

    10.09. u 12.00


    Sociološke
    teorije
    /

    doc. dr Milojica Čutović

    /

    26.06. u 11.30 /

    14.09. u 11.30


    Sociologija 2
    /


    doc. dr Slađana Đurić

    /

    11.06. u 12.00 /

    06.09. u 12.00



    Srednjevekovna i novovekovna filozofija / doc. dr
    Boris Brajović /
    25.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Engleski
    jez.(posle III semestra) /


    prof. dr Dragana Spasić / ass. Jelena Babić

    /

    12.06. u 12.00 /

    04.09. u 10.00



    Ruski jezik (posle III semestra) /

    Natalija Sarić /

    12.06. u 9.00 /

    04.09. u 9.00




    TREĆA
    GODINA


    (predmeti filozofskog smera)



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Ontologija
    /


    prof. dr Mirko Zurovac

    /
    21.06. u
    9.00 /

    11.09. u 9.00


    Pedagogija
    /


    prof. dr Radmila Nikolić

    /

    14.06. u 10.00 /

    05.09. u 10.00


    Antropologija
    /


    prof. dr Savo Laušević

    /

    25.06. u 12.00 /

    13.09. u 12.00


    Klasična
    nemačka filozofija

    /


    doc. dr Drago Đurić

    /

    18.06. u 8.00 /

    06.09. u 8.00




    TREĆA
    GODINA

    (predmeti socio
    loškog
    smera)



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Sociologija rada
    / prof. dr Božo Milošević
    /
    26.06. u 9.00 /



    Sociologija
    kulture / prof. dr Zoran Avramović
    /
    25.06. u 10.00 /
    04.09. u 10.00



    Pedagogija /
    doc. dr Radmila Nikolić
    /
    14.06. u 10.00 /
    05.09. u 10.00



    Sociologija
    porodice / doc. dr Staniša Dimitrijević
    /
    15.06. u 11.00 /
    07.09. u 13.00



    Demografija /
    prof. dr Radomir Đorđević
    /
    26.06. u 11.00 /
    12.09. u 11.00





    ČETVRTA
    GODINA

    (predmeti filozofskog smera)



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Estetika (posle
    VII semestra) / doc. dr Aleksandar Petrović
    /
    21.06. u 9.00 /
    03.09. u 9.00



    Etika (posle VII
    semestra) / doc. dr Boris Brajović
    /
    25.06. u 9.00 /
    13.09. u 9.00



    Metodika nastave
    filozofije / doc. dr Drago Đurić
    /
    18.06. u 8.00 /
    06.09. u 8.00



    Savremena
    filozofija / doc. dr Drago Đurić
    /
    18.06. u 8.00 /
    06.09. u 8.00



    Opšta
    metodologija / prof. dr Mišo Kulić
    /
    11.06. u 11.00 /
    12.09. u 12.00





    ČETVRTA
    GODINA

    (predmeti sociološkog smera)



    Predmet /

    Profesor

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Sociologija
    politike / doc. dr Milojica Čutović
    /
    26.06. u

    9.00 /
    14.09.
    u 9.00



    Metodika
    nastave sociologije

    /


    doc. dr Milojica Čutović

    /

    26.06. u 11.30 /

    14.09. u 11.30


    Sociologija
    naselja
    /

    prof. dr Radomir Đorđević

    /
    25.06. u
    11.00 /

    12.09. u 11.00


    Metodologija
    socioloških istraživanja /


    prof. dr Mišo Kulić / mr Jasmina Petrović

    /

    11.06. u 11.00 /

    12.09. u 12.00


    Diplomski ispit /




    Predsednik katedre: Doc. dr Milojica Čutović

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: ZURNALISTIKA   Pon Sep 08, 2008 6:39 pm

    PRVA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok





    Prof. dr Marinko
    Božović / Srpski jezik i književnost /


    21.06. u 9.00 /

    13.09.
    u 9.00



    Prof. dr Miomir
    Milinković / Retorika /

    25.06.
    u 11.00 /



    Doc. dr Vladan
    Virijević / Nacionalna istorija /
    15.06. u 12.00 /
    10.09.u 12.00



    Doc. dr Staniša
    Dimitrijević / Sociologija /
    15.06. u 11.00 /


    07.09. u 13.00



    Doc. dr Uroš
    Čuvaković / Komunikologija i mediji /
    11.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Doc. dr Dragan
    Lilić / Stilistika /
    14.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Doc. dr Uroš
    Čuvaković / Politički sistem SCG /
    26.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00




    Dr Dragoljub Matić /


    Informatika /


    13.06. u 12.00 /


    11.09. u 12.00




    Budo Mojašević /


    Nemački jezik /


    22.06. u 9.00 /


    07.09. u 9.00




    Natalija Sarić /


    Ruski jezik /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00




    Tatjana Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 15.00 /


    07.09. u 12.00








    DRUGA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok





    Prof. dr Marinko
    Božović / Srpski jezik i književnost /


    21.06. u 9.00 /



    Prof.
    dr
    Slobodan Branković /

    Međukulturna
    komunikacija

    /


    14.06. u 9.00 /



    Prof.
    dr
    Milenko
    Kundačina
    /

    Statistika

    /


    20.06. u 9.00 /


    06.09. u 9.00



    Prof. dr Zoran
    Avramović / Teorija kulture /
    25.06. u 11.00 /
    04.09. u 11.00



    Doc. dr Milojica
    Čutović /

    Sociologija
    politike

    /


    26.06. u

    9.00 /
    14.09.
    u 9.00



    Komisija /
    Građanska
    prava i slobode

    /


    15.06. u 12.00 /



    Doc.
    d
    r
    Živorad
    Đorđević
    /

    Teorije i tehnike novinarstva

    /


    21.06. u 11.00 /



    Doc.
    d
    r
    Živorad Đor
    đević
    /


    Agencijsko novinarstvo

    /


    22.06. u 8.00 /



    Dr
    Branica
    Popović
    /

    Osnovi filozofije sa etikom

    /


    18.06. u 9.00 /


    14.09. u 11.00




    Budo Mojašević /


    Nemački jezik /


    22.06. u 9.00 /


    07.09. u 9.00




    Tatjana Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 14.00 /


    07.09. u 11.00




    Natalija Sarić /


    Ruski jezik /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00





    TREĆA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok





    Prof. dr Marinko
    Božović / Srpski jezik i književnost /


    21.06. u 9.00 /



    Prof. dr Slobodan
    Branković / Mediji i industrija kulture /
    14.06. u 10.00 /



    Prof. dr Slobodan
    Branković / Odnosi sa javnošću /
    14.06. u 11.00 /



    Prof. dr
    Aleksandar Milojević / Politički marketing /
    25.06. u 11.00 /
    06.09. u 11.00



    Prof. dr
    Aleksandar Milojević / Menaxment u novinarstvu /
    25.06. u 11.00 /
    06.09. u 11.00



    Doc. dr Uroš
    Čuvaković / Javno mnjenje /
    11.06. u 10.00 /
    12.09. u 10.00



    Komisija /
    Etnički odnosi /
    26.06. u 13.00 /



    Doc. dr Živorad
    Đorđević / Mr Jasmina Petrović / Studije roda
    /
    12.06. u 11.00 /




    Doc. dr Nebojša Petrović /


    Socijalna psihologija /


    18.06. u 8.00 /


    03.09. u 8.00




    Doc. dr Živorad Đorđević /


    Savremeni sistemi informisanja /


    21.06. u 9.00 /




    Budo Mojašević /


    Nemački jezik /


    22.06. u 9.00 /


    07.09. u 9.00




    Natalija Sarić /


    Ruski jezik /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00




    Tatjana Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 13.00 /


    07.09. u 10.00






    ČETVRTA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok





    Prof. dr Marinko
    Božović / Srpski jezik i književnost /


    21.06. u 9.00 /



    Prof. dr Milorad
    Žižić / Uvod u pravo sa medijskim pravom /
    12.06. u 14.00 /
    05.09. u 14.00



    Doc. dr Živorad
    Đorđević / Novinarska etika /
    21.06. u 12.30 /



    mr Jasmina
    Petrović / Metodologija medijskog istraživanja /
    26.06. u 9.00 /



    Saša Barbulović
    / Novinarska praksa /
    /



    Prof. dr
    Aleksandar Milojević / Osnovi reklame i
    propagande /
    25.06. u 11.00 /
    06.09. u 11.00

    Doc. dr Živorad
    Đorđević / Budimir Potočan / Uređivanje u
    medijima /
    22.06. u 12.00 /

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
    Admin
    Admin


    Ženski
    Broj poruka: 317
    Lokacija: Srbija, K&M
    Poso/dokolice: Profesor
    Raspoloženje: Optimisticko
    Datum upisa: 07.09.2008

    PočaljiNaslov: SOCIJALNI RAD I SOCIJALNA POLITIKA   Pon Sep 08, 2008 6:41 pm

    PRVA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Prof. dr Mijal
    Stojanović / Osnovi radnog i socijalnog prava /
    25.06. u 9.00 /
    13.09. u 12.00



    Prof. dr Milanko
    Čabarkapa / Osnovi psihologije /
    22.06. u 11.00 /
    08.09. u 9.00



    Prof. dr Uroš
    Mladenović / Psihologija ličnosti /
    14.06. u 7.45 /



    Doc. dr Nebojša
    Petrović / Socijalna psihologija /
    18.06. u 8.00 /
    03.09. u 8.00



    Prof. dr Milan
    Petričković / Teorija socijalnog rada /
    15.06. u 9.00 /
    06.09. u 9.00



    Dr Petar
    Anđelković / Sociologija sa sociologijom porodice
    /
    26.06. u 11.00 /
    12.09. u 9.00



    Dr Dragoljub
    Matić / Informatika /
    13.06. u 12.00 /
    11.09. u 12.00




    T
    atjana
    Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 15.00 /


    07.09. u 12.00




    Natalija Sari
    ć
    /


    Ruski jezik

    /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00







    DRUGA GODINA



    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Prof.
    dr
    Dragoslav
    Kočović
    /


    Osnovi socijalne politike

    /


    13.06. u 9.00 /


    14.09. u 9.00



    Prof.
    dr
    Dragoslav
    Kočović
    /


    Komparativna socijalna politika

    /


    13.06. u 9.00 /


    14.09. u 9.00



    Prof.
    dr Dragoslav Kočović / Socijalno planiranje /
    13.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Prof.
    dr Milan Petričković
    /

    Socijalni rad sa porodicom

    /


    15.06. u 10.00 /


    06.09. u 10.00



    prof.
    dr Mijal Stojanović
    /

    Organizacija uprave i socijalnih slu
    žbi
    /


    25.06. u 9.00 /


    13.09. u 12.00



    Komisija /
    Metode i tehnike socijalnog rada /
    04.07. u 9.00 /



    Komisija /
    Socijalni rad sa invalidima /
    04.07. u 9.00 /




    Tatjana Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 14.00 /


    07.09. u 11.00




    Natalija Sari
    ć
    /


    Ruski jezik

    /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00




    Prof
    .
    dr Tatjana Novaković /


    Socijalna medicina

    /


    12.06. u 12.00 /


    03.09. u 13.00




    Prof. dr Branko Jovanović /


    Socijalana pedagogija

    /


    14.06. u 12.00 /


    05.09. u 12.00




    Prof. Tatjana Novaković /


    Socijalni rad u zajednici

    /


    12.06. u 12.00 /


    03.09. u 13.00




    Prof. dr Aleksandar Jovanović /


    Socijalni rad sa zavisnicima

    /


    19.06. u 12.00 /


    12.09. u 12.00






    TREĆA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Prof. Tatjana
    Novaković /


    Socijalni rad u zajednici

    /


    12.06. u 13.00 /


    03.09. u 13.00



    Prof. Tatjana
    Novaković /


    Socijalna patologija

    /


    12.06. u 13.00 /


    03.09. u 13.00



    Prof.
    dr
    Aleksandar
    Jovanović
    /


    Socijalni rad sa pojedincem

    /


    19.06. u 12.00 /


    12.09. u 12.00



    Prof.
    dr
    Aleksandar
    Jovanović
    /


    Socijalni rad sa zavisnicima

    /


    19.06. u 12.00 /


    12.09. u 12.00



    Prof.
    dr
    Aleksandar
    Jovanović
    /


    Socijalni rad sa grupom

    /


    19.06. u 12.00 /


    12.09. u 12.00



    Prof.
    dr Dragoslav Kočović / Međunarodna socijalna
    politika /
    13.06. u 9.00 /
    14.09. u 9.00



    Prof.
    dr
    Milan
    Petričković
    /


    Marginalne grupe

    /


    15.06. u 11.00 /


    06.09. u 11.00




    Natalija Sari
    ć
    /


    Ruski jezik

    /


    12.06. u 9.00 /


    04.09. u 9.00




    Tatjana Markovi
    ć
    /


    Engleski jezik

    /


    20.06. u 13.00 /


    07.09. u 10.00






    ČETVRTA
    GODINA




    Profesor /

    Predmet

    /

    Junski rok /


    Septembarski rok



    Metodologija
    socijalnih istraživanja / mr Jasmina Petrović /
    26.06. u 13.00 /



    Socijalni rad sa
    decom i mladima / Miroslav Čurović /
    29.06. u 9.00 /



    Socijalni rad u
    zdravstvu / Miroslav Čurović /
    29.06. u 9.00 /




    Mentalna higijena /


    doc. dr Miroslav Krstić /


    /



    Sistemi socijalne
    sigurnosti / doc. dr Staniša Dimitrijević /
    19.06. u 13.00 /



    Sociologija
    religije / prof. dr Božo Milošević / ass.
    pripr. Boris Bratina /
    25.06. u 9.00 /






    Predsednik
    katedre: Prof
    .
    dr Milan Petričković

    _________________
    Nazad na vrh Ići dole
    Pogledaj profil korisnika http://kosovka.forumotion.net/
     

    RASPORED ISPITA FF U KOSOVSKOJ MITROVICI

    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1

     Similar topics

    -
    » Džejms Meknil Visler
    » Objavljena rešenja testa iz srpskog
    » Moderna kuhinja

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Kosovka ::  :: -